Vítáme Vás
na nových webových stránkách naší chovatelské stanice.

Naši malou chovatelskou stanici jsme založili v roce 2007. Nejprve bez větších chovatelských ambic, ovšem to se s první výstavou, kterou jsme absolvovali v Hradci Králové, změnilo.
S prvními úspěchy a neúspěchy jsme se setkali hned u naší první kočičky. To nás ale neodradilo, a svůj chovatelský program jsme začali směrovat k určitému typu, s důrazem na zdraví a povahu našich odchovaných koťátek.

Během naší chovatelské éry jsme odchovali koťátka, která žijí a pokračují v chovu téměř po celém světě (USA, Rusko, Itálie, Dánsko, Švédsko, Holandsko, Francie, Německo, Polsko, JAR, Rakousko...).

Všechny naše kočičky s námi žijí v naší domácnosti, vyrůstají spolu s mou malou dcerkou, jsou tedy zvyklé na děti a ruch domácnosti.
Koťátka do mazlících rodin od nás odchází nejdříve v 15tém týdnu věku, jsou plně očkována, odčervena, čipována, KASTROVÁNA a s výbavou do nového domova (granule, konzervy, pelíšek, hračky atd...). Samozřejmostí je smlouva, jejíž součástí jsou kopie testů rodičů a originál PP.

Naše chovatelská stanice je registrována pod světovou organizací TICA (USA) a jsme také členem Bohemians Edelkatze, e.V - Spolek chovatelů ušlechtilých koček.